За безпекою на Грибовицькому полігоні слідкують цілодобово

За безпекою на Грибовицькому полігоні слідкують цілодобово

Вже другий місяць на Грибовицькому полігоні працює система відеоспостереження. За усіма даними, що подають камери та тепловізори, слідкують у Ситуативному центрі безпеки міста.

«Будь-яке полум’я, пожежа, задимлення – усе фіксується і оперативно повідомляється. Спостереження ведеться цілодобово і проникнути на сміттєзвалище непомітно неможливо. Камери розміщені по усій території, контролюють всі можливі під’їзди та виїзди зі Збиранки», – розповів радник міського голови з питань безпеки, директор ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль.

Що стосується тепловізорів, то вони фіксують все, що вище 40 градусів. Якщо температура підвищується на 20 градусів – вмикається сигнал тривоги. Тепловізор — оптико-електронний прилад для візуалізації температурного поля та вимірювання температури. Переважно працює в інфрачервоній частині електромагнітного спектру (температурного поля). При підвищені температури одразу змінюється колір. Звичайний рівень температури позначається сірим кольором, 30-40 градусів – фіолетовим, 50-60 – жовтим, далі – яскраво червоним. Завдяки цьому диспетчери можуть швидко реагувати та повідомляти про будь-які зміни.

Нагадаємо, для того, щоб уберегти від наступних підпалів і мати можливість вчасно реагувати на стихійні загоряння відходів, на Грибовицькому сміттєзвалищі встановили шість відеокамер та два тепловізори.