На Грибовицькому сміттєзвалищі встановлюють відеокамери та тепловізори

На Грибовицькому сміттєзвалищі встановлюють відеокамери та тепловізори

Щоб уберегти від наступних підпалів і мати можливість вчасно реагувати на стихійні загоряння відходів, на Грибовицькому сміттєзвалищі встановлять шість відеокамер та два тепловізори.

«Камери і тепловізори – це першочергові заходи, які потрібні для того, щоб контролювати ситуацію на сміттєзвалищі без залучення людей. Завдяки такій техніці, ми зможемо оперативно отримувати інформацію про будь-які зміни сміттєзвалища, а, найперше, про підвищення температури та загрози спалаху пожежі», – розповів директор ЛКП «Збиранка» Володимир Занік.

Рухомі камери будуть розміщені по всьому периметру сміттєзвалища, отримане зображення можна буде збільшувати у 30 разів. Натомість, тепловізори контрулюватимуть тільки територію зсуву та пожежі, що сталася у травні цього року.

За даними, що подаватимуть камери та тепловізори, слідкуватимуть у ЛКП «Збиранка» та в «Ситуативному центрі безпеки міста». Для того, щоб кожен міг самостійно слідкувати за ситуацією, з часом планують зробити онлайн-трансляцію у вільному доступі.

На сьогодні, уже встановили металеві вишки для відеокамер та прокладають кабель. Роботи триватимуть до кінця вересня – встановленя відеоспостереження закінчать в кінці серпня, після чого розпочнуть встановлювати тепловізори, зазначають підрядники.

На техніку витратять понад 1 млн грн.

Нагадаємо, що 14 липня на сесії Львівської міської ради було прийнято рішення про виділення 10 млн. грн на першочергові стабілізаційні роботи, які передбачені Проектом рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.