На Грибовицькому полігоні відновили роботи з укріплення дамби

На Грибовицькому полігоні відновили роботи з укріплення дамби

Державна інспекція архбудконтролю надала дозвіл на проведення робіт по укріпленню дамби на Грибовицькому полігоні. Роботи триватимуть впродовж місяця.

Стабілізаційні роботи на Грибовицькому полігоні розпочато ще з жовтня минулого року. Але через протести мешканців сіл Малехова та Грибович, завершити їх так і не вдалося. Тоді підрядники розпочали стабілізувати тільки тіло полігону. На сьогодні, через потепління, важливо укріпити дамбу, щоб інфільтрат не вилився за межі озер.

«Ми отримали дозвіл Державної інспекції архбудконтролю. Три попередні рази нам відмовляли в початку робіт по підсиленню дамби, по роботах із стабілізації. Роботи розпочнуться з 14 лютого. У першу чергу, будемо підсилювати дамбу, щоб інфільтрат не міг вилитись, якщо будуть якісь нестандартні ситуації. Підсилення будемо робити ґрунтом», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Роботи з укріплення дамби будуть робити ті ж підрядники, що і восени 2016 року ТОв «Сучасні будівельні рішення» та працівники ЛКП «Збиранка». За кошти міського бюджету буде закуплено землю, пісок та щебінь.

16735434_1653204934984497_1782566734_o

«Саме підрядник купуватиме землю, пісок та щебінь, які потрібні для укріплення. Кошти на це передбачені у міському бюджеті», ― зазначив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак.

В мерії запевняють, що впродовж місяця будуть проведені протиаварійні роботи по укріпленню дамби, жодні інші роботи щодо виположення схилу чи стабілізації тіла полігону не проводитимуться.