McDonald’s повністю перейде на упаковку з вторсировини

McDonald’s повністю перейде на упаковку з вторсировини

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s оголосила свої цілі щодо покращення упаковки та значного зниження відходів.

Компанія планує на 100% перейти на упаковку з вторинної сировини та повністю переробляти тару у всіх ресторанах до 2025 року.

«Будучи найбільшою в світі ресторанною компанією, ми зобов’язанні використовувати наші можливості на благо всіх, щоб започаткувати зміни, які матимуть суттєвий вплив у всьому світі. Наші клієнти розповіли нам, що відходи упаковки є головною екологічною проблемою, з якою вони хотіли б звернутися до нас. Саме тому ми прагнемо використовувати менше упаковки та збільшити переробку цих матеріалів»,– зауважив головний постачальник McDonald’s Франческа Дебіаз.

Компанія буде співпрацювати з провідними спеціалістами галузі, місцевими органами влади та екологічними асоціаціями, щоб покращити практику упаковки та переробки. Підприємці прагнуть досягти рівня безпечності, щоб упаковка з перероблюваних матеріалів не несла жодної загрози вирубуванню лісів.

Зараз 50% упаковки McDonald’s виготовлені з відновлюваних, перероблених або сертифікованих джерел, а 64% упаковки на основі деревних волокон належать сертифікованим або переробленим джерелам. Крім того, приблизно 10% ресторанів McDonald’s по всьому світу переробляють упаковку.