Львів’яни можуть отримати 100 тис гривень на проекти з сортування та зменшення продукування сміття

Львів’яни можуть отримати 100 тис гривень на проекти з сортування та зменшення продукування сміття

Львів’яни можуть отримати на проекти із сортування та зменшення продукування сміття 100 тисяч гривень. Жителів обласного центру закликають взяти участь у конкурсі “Зробимо Львів кращим!”, передає ЛМР

Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші організації, які мають статус неприбутковості та діяльність яких поширюється на Львів, за винятком релігійних організацій, політичних партій та бюджетних установ.

За словами начальника відділу громадського партнерства ЛМР Ореста Файфурки, конкурс покликаний підтримати ідеї для розвитку міста Львова.

«На реалізацію соціально-культурних проектів у 2018 році виділено більше 2 млн гривень, – розповів він. – Зокрема, на проекти за напрямком культура – 800 тисяч гривень, освіта – 104 тисяч гривень, туризм – 150 тисяч гривень, соціальний захист – 500 тисяч гривень, розвиток громадянського суспільства – 250 тисяч гривень, інформаційні технології та інновації – 192 тисяч 300 гривень, поводження з відходами – 100 тисяч гривень».

Як зазначила головний спеціаліст відділу сортування відходів та їх переробки управління оперативного поводження з відходами ЛМР Марія Попова, напрямок “поводження з відходами” вводиться у 2018 році вперше.

Згідно з рекомендаціями департаменту з питань поводження з відходами, на конкурс приймаються проекти:

– з організації сортування відходів у Львові, створення умов для реалізації роздільного збирання побутових відходів шляхом запровадження соціально-економічних механізмів, спрямованих на заохочення утворювачів цих відходів до їх роздільного збирання;

– організації заходів для зменшення продукування твердих побутових відходів, забезпечення мінімального утворення ТПВ, розширення їх використання у господарській діяльності, запобігання шкідливому впливі відходів на навколишнє середовище та здоров’я людини;

– альтернативи використання відходів упаковки товарів (в тому числі тетра-пак), запровадження повної або часткової системи ресайклінгу відходів у Львові.

Переможці конкурсу матимуть змогу отримати мінімальний розмір гранту – 20 тис. гривень, максимальний розмір гранту – 100 тисяч гривень та рекомендований розмір гранту – до 50 тисяч гривень. Проектам, які передбачають фінансування третіх сторін, конкурсна комісія обіцяє надати додаткові переваги.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму конкурсу на сайті lvivrada.gov.ua або http://city-adm.lviv.ua до 25 грудня включно.

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати у відділі громадського партнерства управління “Секретаріат ради” за адресою пл.Ринок,1, каб. No 539, тел. 032 297-57-63