ЛКП «Збиранка» оголосила тендер на очистку грибовицьких фільтратів: очікувана вартість робіт 8 млн гривень

ЛКП «Збиранка» оголосила тендер на очистку грибовицьких фільтратів: очікувана вартість робіт 8 млн гривень

Львівське комунальне підприємство «Збиранка» оголосило тендер для компаній на очистку фільтратів Грибовицького сміттєзвалища. ЛКП опублікувало оголошення про пошук підприємств, які очистять фільтрати львівського полігону твердих побутових відходів, який розташований у с.Великі Грибовичі, модульною установкою, продуктивністю понад 250 куб. м./добу.

Варто зазначити, що замовник обрав процедуру закупівлі “конкурентний діалог”, яка як-правило застосовується, якщо замовник не може самостійно визначити специфікацію робіт (технології) та необхідний склад послуги. Сама процедура закупівлі «конкурентний діалог» проходить у 2 етапи:

  • 1 етап — інформують всіх учасників тендеру про вимоги, визначені замовником, та опис рішення про закупку без цін. Також зазначаються умови поставки, час та місце, у якому виконуватимуться роботи чи надаватимуться послуги. Термін подання пропозицій для участі в першому етапі не повинен бути меншим, ніж 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення. Проаналізувавши всю подану інформацію, замовник проводить переговори з учасником або по окремості, або спільно (за вибором замовника). Після завершення цих перемовин замовник вносить всі потрібні зміни, які стосуються і документації, і технічних вимог, або ж визначає нові характеристики предмета закупівлі, та запрошує всіх учасників, які брали участь у діалозі, взяти участь у другому етапі.
  • 2 етап — учасники повинні подати остаточні тендерні пропозиції із зазначенням цін. Строк подання тендерних пропозицій на другому етапі становить не менше 15 днів з дня отримання запрошення взяти участь у другому етапі. Після того, як визначено переможця, замовник укладає договір про закупівлю згідно з вимогами закону.

Варто зазначити, що у технічному завданні до проекту зазначається, що зараз на полігоні накопичено понад 14 млн тонн твердих побутових відходів. Основний масив полігону розташований в межах ділянки, площа якої становить 26,5 га.

Очікувала вартість робіт — 8 мільйонів гривень.

Кінцевий термін подачі пропозицій – 5 березня 2018 року.

Зазначимо, у нижній частині полігону розташовані існуючі не екрановані резервуари-накопичувачі стічних вод та витоків фільтрату, які підлягають очищенню.

Після проведення очисних робіт кількість осаду не має перевищувати 20%.

Також майбутній переможець тендеру зобов’язаний надати звіт на підставі лабораторних досліджень про якість очистки інфільтрату.

Джерело: city-adm.lviv.ua