Для повноцінних робіт з рекультивації Грибовицького смтіттєзвалища потрібна згода Малехова

Для повноцінних робіт з рекультивації Грибовицького смтіттєзвалища потрібна згода Малехова

Територія Грибовицького сміттєзвалища належить двом громадам: Грибовицькій та Малехівській сільськимрад. Аби розпочати рекультивацію, міська рада Львова звернулася до голови та депутатів Малехівської сільської ради з проханням надати у користування місту Львова земельну ділянку площею 6,5 га. Вирішити це питання варто якнайшвидше, адже саме на цій частині відбувся зсув, і саме цю ділянку потрібно укріпляти, щоб уникнути нового сходження сміття.

На території Малехівської сільської ради знаходиться частина Грибовицького сміттєзвалища, яке перебуває в аварійному стані та потребує негайних та невідкладних робіт. Такі роботи потрібно провести саме на земельній ділянці, що знаходиться на території Малехівської сільської ради.

Відповідно, Львівська міська рада просить депутатів Малехова проголосувати за те, щоб надати у користування місту цю земельну ділянку. Адже виконання робіт з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища можливе лише після оформлення права на землекористування цієї ділянки. Якщо мешканці проголосують проти виділення землі, жодні роботи по рекультивації не будуть можливими.

Одну частину виділеної ділянки використовуватимуть для вирівнення схилу, іншу – як операційний майданчик для розвантажування та відстою техніки.

Також для очистки та відведення накопичених інфільтратів на території, що належить до земель Малехівської сільської ради, необхідно встановлювати очисну споруду.

Нагадаємо, перемовини між Львівською міською радою та громадою Малехова про виділення вищезазначеної ділянки тривають вже протягом місяця. Неодноразово відбувалися зустрічі з мешканцями та депутатами села, на яких представили Проект рекультивації та обговорювали питання землекористування.