Усе сміття зі Львова, що вивозять, зважують на вагах

Усе сміття зі Львова, що вивозять, зважують на вагах

Міськрада та обладміністрація щодня отримують інформацію з трьох вагових комплексів про кількість вивезеного сміття

Із трьох вагових комплексів міська рада щодня отримує інформацію щодо об’ємів вивезеного з міста сміття. Три станції зважування сміття, які місто підготувало до експлуатації, працюють і щоденно інформація надходить у Львівську міську раду та Львівську обласну державну адміністрацію. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Як розповів Іван Рудницький, директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР, зараз щодня вивозять від 500 тонн до 1 тис. тонн, оскільки ще велика кількість накопиченого сміття на вул. Північній.

«Дуже гарно працює система зважування. Є три вагові комплекси – на «Шуварі», на «Збиранці» і на «Галич-кабель». Щоденно з міста вивозиться 600-700 тонн, іноді до 1 тис. тонн сміття. Велика кількість сміття зосереджена на вул. Північній, щодня звідти 5-10 машин вивозять. Щоб вивезти 4 чи 5 тис. тонн сміття, яке там є, треба 200 великих машин. Приблизно місяць часу потрібно. Думаю, буде дуже добре, якщо до 1 вересня АВЕ вивезе з вул. Північної все те сміття.

За його словами, система зважування працює. Інформація надходить і в ЛМР, і в обласну адміністрацію.

Також Іван Рудницький пояснив, що наразі GPS-трекери працюють по місту. Перевізники приїжджають на зважувальну станцію, яка розташована ближче до напрямку, у якому вивозять сміття із міста.

До слова, станом на ранок понеділка, 31 липня, у Львові переповненимизалишалися 2 сміттєві майданчики. А чеський представник компанії АВЕ Львів, яка має вивезти сміття з перевантажувальної станції на вул. Північній, Роберт Бунділ попросив голову Львівської ОДА Олега Синютку відтермінувати вивезення сміття зі станції.