У Львові перевізники вивозитимуть сміття на однакових умовах

У Львові перевізники вивозитимуть сміття на однакових умовах

З 1 листопада умови на вивезення сміття для усіх перевізників стануть однаковими. Типовий договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у Львові планує розробити департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

«Сьогодні у Львові ситуація з вивезенням сміття майже нормалізувалася. Ми проаналізували, що конкурсні умови для всіх перевізників є різні, угоди є різні, та ще й укладаються на різні терміни. Щоб уникнути в подальшому хаосу, ми пропонуємо привести це все до єдиного знаменника. Ми прагнемо розробити типовий договір для всіх перевізників, типові конкурсні умови і в подальшому проводити конкурси за єдиним стандартом», – зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

За наявними нормами усі договори напряму з перевізниками укладають районні адміністрації та приватні сектори. Відповідно, кожна адміністрація може поставити перед перевізником свої вимоги до співпраці. Таким чином, один перевізник із різними районними адміністраціями моше укласти договори на різних умовах. Що стосується приватних секторів, то тут перевізники “диктують свої правила гри”, на які Ви погоджуєтесь або не погоджуєтесь.

До моменту затвердження єдиного договору по перевезені ТПВ, договори з перевізниками про надання послуг з вивезення (збирання, зберігання і перевезення) укладатимуть районні адміністрації, діятимуть вони ще за старими нормами та проводитимуться без конкурсу.