Сміттєпереробний комплекс таки буде на Пластовій. Візуалізація

Сміттєпереробний комплекс таки буде на Пластовій. Візуалізація

Міськрада затвердила містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Зелене місто» механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13.

Відповідне рішення 10 квітня, прийняв виконавчий комітет Львівської міськради. Це рішення дає змогу на початок проектування, про хід якого мешканців повідомлятимуть публічно.

Начальник управління архітектури й урбаністики Юліан Чаплінський зазначив: «Ми надали вихідні дані для проектування заводу для механіко-біологічної переробки і сортування сміття у зоні очисних споруд, у яких санітарна зона складає 500 метрів. Тобто у межах цієї санітарної вже існуючої зони є можливість посадити без порушення інтересів львів’ян сміттєпереробний комплекс. Комплекс буде, наголошую, у межах санітарної зони, яка надає нам право розміщувати такий об’єкт».

Юліан Чаплінський також розповів: «Вихідні дані на проектування – це власне початок проектування, тому хід проектування, технології, будуть повідомлятися у межах роботи разом з депутатами і мешканцями. Є робоча група, яка працює з мешканцями і буде працювати впродовж усього ходу проектування. Тобто це рішення дає право на розроблення проекту самого заводу, який має пройти усі експертизи, технічні умови, тому це ще доволі довгий процес».

Цільове призначення земельної ділянки – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; функціональне призначення – зона В-2 – зона, передбачена для виробництв ІІ класу шкідливості відповідно до зонінгу Личаківського району.

Гранично допустима висота сміттєпереробного комплексу – 20 м. Максимальний відсоток забудови ділянки Львівська міська рада встановила на рівні 80%.

Зазначимо, земельну ділянку під сміттєпереробний комплекс на вулиці Пластовій ЛКП «Зелене місто» депутати міськради виділили 25 січня цього року.

А будівництво сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій, 13 планують розпочати вже улітку цього року.