Відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Словенії в Україні Наташою Прах. Під час зустрічі обговорили теми співпраці Посольства з містом, а також підтримку ініціатив словенських фірм. Мер Львова подякував пані Посол за участь в Еко-форумі. В свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол Словенії в Україні запевнила, що готова до розширення співпраці в екологічних проектах, та запросила до обміну досвідом в питанні будівництва сміттєпереробних заводів, зокрема, запросила відвідати м. Любляна.

«Для нас велика честь, що ви приїхали на Еко-форум. У нас хороша співпраця з Європейським банком реконструкції та розвитку, який погодився дати місту 35 млн євро на будівництво заводу та рекультивацію полігону. Зараз ми приступаємо до проекту по модернізації очисних споруд з польським екологічним фондом. Це важливі проекти для нас», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Ми знов приїхали до Львова. Ми є партнером львівського Еко-форуму, одна з наших словенських фірм. Активну співпрацю ми розпочали минулого року після Форуму, обидві сторони розцінюють її позитивно. Нам цікаві всі екологічні проекти. Ми зацікавлені у співпраці і бажаємо мати більш стратегічну співпрацю зі Львовом на довший час. Добре, що усі проекти зараз реалізовуються на основі тендеру, це важливо, щоб був ефективний результат», – розповіла Наташа Прах, Надзвичайний та Повноважний Посол Словенії в Україні.

Відтак, делегація зі Словенії запросила представників Львівської міської ради приїхати в м. Любляна для обміну досвідом, зокрема, у питанні будівництва сміттєпереробного заводу.

Також під час зустрічі сторони поспілкувались про перспективи розвитку авіасполучення між містами Словенії та Львовом.

«Львів – це справжнє центральноєвропейське місто», – додала Наташа Прах, Надзвичайний та Повноважний Посол Словенії в Україні.

Завтра на Еко-форуму фірми зі Словенії будуть презентувати свій досвід з будівництва сміттєпереробних заводів.

Також делегацію зацікавило проведення у Львові міжнародного фестивалю LvivMozArt і вшанування словенських військових.

Нагадаємо, під час останньої зустрічі міського голови Львова з Надзвичайним та Повноважним Послом Словенії в Україні, яка відбулась 22 лютого цього року, було обговорено співпрацю в напрямку поводження з ТПВ, а також проведення спільних культурних заходів.

Довідка

Наташа Прах, Надзвичайний та Повноважний Посол Словенії в Україні, народилась 8 лютого 1970 року в місті Крань, Словенія.

У 1995 році закінчила Мариборський університет Марибор, Словенія, факультет права, міжнародного права. У 1996 році – Віденську дипломатичну академію, Австрія.

З грудня 1995 по січень 1999 року — Аташе, Третій секретар, Департамент сусідніх країн та Департамент по зв’язках з громадськістю, Міністерство закордонних справ Республіки Словенія.

З січня 1999 по серпень 1999 року — відповідальна за консульські та політичні питання Посольства Республіки Словенія в Росії.

З вересня 1999 по вересень 2000 року — Радник Міністра, Департамент по зв’язках з громадськістю.

З лютого 2000 по червень 2000 року — Начальник Департаменту із зв’язків з громадськістю МЗС Словенії.

З вересня 2000 по грудень 2000 року — Другий секретар Посольства Республіки Словенія в Туреччині.

З грудня 2000 по червень 2004 року — Начальник Департаменту із зв’язків з громадськістю Міністерства закордонних справ Республіки Словенія.

З вересня 2007 по серпень 2008 року — Радник Посольства Республіки Словенія в Україні, політичний радник Словенії під час головування в Євросоюзі.

З жовтня 2008 по грудень 2008 року — Тимчасовий повірений у справах, Повноважний Міністр Посольство Республіки Словенія в Україні.

З січня 2009 по квітень 2009 року — Повноважний Міністр, Заступник начальника Департаменту Східної Європи та Центральної Азії Міністерства закордонних справ Республіки Словенія.

З квітня 2009 по вересень 2010 року — Повноважний Міністр, Начальник Департаменту Східної Європи та Центральної Азії Міністерства закордонних справ Республіки Словенія.

З вересня 2010 по вересень 2014 року — Тимчасовий повірений у справах Посольства Республіки Словенія в Києві, за сумісництвом в Республіці Вірменія, Грузія та Молдова.

З вересня 2014 року — Надзвичайний і Повноважний Посол Словенії в Україні.