Сайт Garbage31: допомагає сортувати сміття

Сайт Garbage31: допомагає сортувати сміття

Львівські дизайнери розробили спеціальний сайт, щоб допомогти мешканцям навчитись сортувати сміття. Тут зібрана інформація про способи сортування речей, які ми використовуємо щодня (пакети, упаковки від різних продуктів), а також їх вплив на довкілля. На сайті є інтерактивна карта, де зібрані пункти прийому чи підприємства, що приймають певний вид сировини.

Сайт Garbage31 розробила львівська дизайн-студія «Бамбук».

Garbage31 отримав таку назву в зв’язку з тим, що одна людина за своє життя в середньому виробляє 31 тонну сміття, більшу частину якого можна відправити на повторну переробку.

Наразі на сайті є інформація про сортування понад 30 предметів, які ми використовуємо у повсякденному житті: батарейки, упаковки від соку, молока, скляні та пластикові пляшки, лампочки, друкована продукція, коробки від піци, фольга та інше. Зокрема, у якому вигляді їх можуть прийняти для переробки та які підприємства цим займаються.

Зараз сайт працює у тестовому режимі, розробники обіцяють додавати нові елементи та місця, куди можна виносити вторсировину. До наповнення сайту були також залучені представники ініціативи Zero Waste Lviv.

“Сайт – це лише перший крок до створення великої онлайн-платформи, що об’єднає багато ініціатив впродовж декількох років. Наше завдання – зробити з нього онлайн-хаб, який володітиме найкращою експертизою в питанні роздільного збору та мінімізації кількості сміття, а також сприятиме формуванню культури відповідального ставлення до ресурсів” – прокоментував Владислав Полонський, СЕО маркетингової компанії Rockets. Growth R&D, партнера з розвитку проекту.