Проект рекультивації Грибович розробить французька компанія

Проект рекультивації Грибович розробить французька компанія

Французький уряд ухвалив рішення про надання гранту у розмірі 650 тисяч євро на повний пакет проектної документації щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомив у своєму відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

Всі роботи, за умовами гранту, виконає французька компанія «Еджіс», яка має досвід розробки проекту рекультивації та нагляду за роботами на одному з найбільших в Європі сміттєвих полігонів у Марселі.

«Наприкінці січня, в момент найжорсткішого блокування вивезення сміття зі Львова, я звернувся до міжнародних організацій та урядів іноземних країн з прохання про допомогу. Багато в чому саме завдяки міжнародному резонансу нам вдалось частково зняти блокаду та очистити місто», – пояснив мер Львова Андрій Садовий.

Міський голова Львова також зазначив, що з боку українського уряду немає жодної допомоги. Досі немає фінального погодження з боку Мінрегіонбуду щодо затвердження угоди з Європейським інвестиційним банком.

Нагадаємо, що з 16 лютого на Грибовицькому полігоні відновлено протиаварійні роботи по укріпленю дамби та очистки інфільтратних озер. Усі необхідні матеріали закуплені за кошти міського бюджету.