На Львівщині визначили ділянки для сміттєпереробного заводу

На Львівщині визначили ділянки для сміттєпереробного заводу

Львівська ОДА назвала три потенційні земельні ділянки під сміттєпереробний комплекс для Львова та районів області.  На ці ділянки уже розроблено технічну документацію.

Ділянки, які пропонують для будівництва сміттєпереробного заводу, відповідають ряду вимогам. Як зазначив під час прес-конференції голова Львівської ОДА Олег Синютка, зарезервовані ділянки – це території промислової зони, розміщені за межами населених пунктів.

Під сміттєпереробний завод та новий полігон ТПВ пропонується:

  • земельна ділянка у Яворівському районі (12,8 га порушених гірничо-хімічною промисловістю земель). На ділянку вже виготовлена технічна документація із землеустрою і паспорт об’єкта;
  • земельна ділянка у Миколаївському районі, м. Новий Розділ (15 га порушених гірничо-хімічною промисловістю земель). Вже розроблено детальний план території;
  • земельна ділянка поблизу с. Брониця, Дрогобицького району (3 га землі порушені діючим сміттєзвалищем). Щодо ділянки прийнято рішення селищної ради про виділення землі, опубліковано заяву про наміри.

Також Олег Синютка повідомив, що планують оголосити конкурс на визначення інвестора для будівництва сміттєпереробного комплексу, одна з умов якого буде представлення готового проекту заводу.

Нагадаємо, що на території заводу «Львівхімсільмаш» компанія «Захід ресурс плюс» завезла і встановила сміттєсортувальну лінію, яка буде приймати 20% твердих побутових відходів зі Львова.