Мешканці Вінниччини занепокоєні місцевим підприємством

Мешканці Вінниччини занепокоєні місцевим підприємством

У райцентрі Липовці, що поблизу Вінниці, мешканці скаржаться на забруднення річки підприємством T.B. «Fruit».

З такою інформацією до нас, «Поводження з відходами», звернувся чоловік, який часто мандрує Україною. В листі зазначено, що місцеві мешканці нарікають на підприємство T.B. «Fruit», яке нібито зливає свої відходи в річку поблизу заводу. Мешканці бояться, що історія повториться знову, адже рік тому через завод у річці повмирала риба.

Доброго дня! Чи ви дальше працюєте журналістом? я часто їжджу Україною, бачу всяке))) був минулого тижня на Вінничині, в ЛИповці. це такий райцентр. Там є завод соків – ТБ Фрут. Місцеві на нього нарікають, бо кажуть, що зливає свої відходи до найблищої ріки. ЛЮди в Липовці кажуть, шо два роки тому завод так утруїв у ріці рибу. тепер ніби всьо то повторилося. Завод каже, що всі сво відходи від видобування соку з фруктів возить до очисних споруд молокозаводу – то сказали місцеві. я пробував то зняти на телефон – але я не спец. вода в ріці виглядає чиста, її не знімав. показав, як близько завод до води! там невеликі водойми і ріка. думаю, вам така еколгічна тема буде цікава!

Мешканці Вінниччини занепокоєні місцевим підприємствомУ райцентрі Липовці, що поблизу Вінниці, мешканці скаржаться на забруднення річки підприємством T.B. "Fruit".Детальніше на нашому сайті: http://bit.ly/2ktKMH9#ТПВ #Україна

Опубліковано Поводження з відходами 6 жовтня 2017 р.

На відео добре видно наскільки близько розташований завод від річки.

Практично кожне підприємство завдає шкоди навколишньому середовищу. Так кажуть фахівці. Водночас існують певні нормативи, виконання яких зменшує завдану екологічну шкоду, та служби, що стежать за виконанням цих нормативів.

Для того, щоб перевірити чи підприємство T.B. «Fruit» справді забруднює річку чи ж навпаки, спростувати цю інформацію, ми проведемо своє розслідування і з’ясуємо усі позиції.
Правдивість або спростування цього звернення зможете почитати згодом в нас на сайті: solvetpv.lviv.ua