Будь ЕКО: куди у Львові можна здати люмінесцентні лампи та батарейки

Будь ЕКО: куди у Львові можна здати люмінесцентні лампи та батарейки

У місті триває збір відпрацьованих люмінесцентних ламп та батарейок на базі двох пересувних Еко-бусів та 95 контейнерів для елементів живлення.

Пропонуємо перелік локацій і графік стоянок у перші місяці 2017 року.

еко-бус

Як зазначають в ЛМР, упродовж 2016 року від мешканців міста прийняли понад 2,5 тонн відпрацьованих елементів живлення (батарейок), а також вже утилізували 8,5 тис. зібраних відпрацьованих люмінесцентних ламп, що містять ртуть.

Нагадаємо, Нагадаємо, ще в жовтні 2015 року у Львові на базі міської ТЕЦ-2 (вул. Пластова, 125) запустили лінію з переробки ртутних енергоощадних ламп. Установка – унікальна, і є єдиною такою на території України, відтак готова приймати лампи не лише зі Львова та області, а й з усього західного регіону. За годину вона переробляє 200 кг відпрацьованих електронних відходів..

Діє у Львові і єдина лінія по збору, обробці та утилізації люмінесцентних ламп. У 2016році Міністерство екології та природних ресурсів України видало ДП «Боднарівка» та ЛКП «Зелений Львів» ліцензію на право здійснення господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.